Naujienos
Pradžia > Naujienos > NAUJA PROGRAMA JAI IR JAM
Į naujienų sąrašą
Naujienlaiškis
2016 Rugpjūčio 31
NAUJA PROGRAMA JAI IR JAM
NAUJA PROGRAMA JAI IR JAM
Kviečiame registruotis į naują  ŠEIMŲ UNIVERSITETO programą „Santuokinė meilė Jam ir Jai“! 
 
Registruokitės į kursus  Vilniuje/Kaune iki 2016 m. spalio 1 d.
http://registracija.seimu.lt/santuokines-meiles-paslaptys .
 
Daug metų „Šeimų universiteto“ kursų dalyviai sprendė klausimus kaip auginti vaikus. (Kursų programas rasite http://www.seimu.lt/index.php/mokymu-programos/23).
 
Dabar siūlome rasti atsakymus kaip tobulinti santuoką!
 
Prasmingai poroje praleistas laikas, įdomios, netikėtos ir praturtinančios diskusijos su kitomis poromis bei patyrusiais moderatoriais suteiks jums daug naujų idėjų, kurias lengvai pritaikysite savo šeimoje. Šie susitikimai – tai kelias į geresnį tarpusavio supratimą, įkvepiantys kasdien puoselėti tarpusavio meilę. 
 
Registruokitės į kursus  Vilniuje/Kaune iki 2016 m. spalio 1 d. http://registracija.seimu.lt/santuokines-meiles-paslaptys.
 
Kursų pradžia – 2016 m. spalio 12 d. Kaune, ir spalio 13 d. Vilniuje.  Parama kursų išlaikymui – 70 eurų šeimai. Jei yra papildomų klausimų – susisiekite  su mumis el. paštu info@seimu.lt arba tel. 8 679 00777.
 
Studijų metu analizuojami iš anksto paruošti atvejai, kuriuose atsispindi santuokinio gyvenimo kasdienybė, sutuoktiniams kylantys iššūkiai.
 
Mūsų atvejų herojai ieško atsakymų į svarbius gyvenimo klausimus. Čia tik keli iš jų:
 „ Reikia stabtelėti ir apsvarstyti mūsų santykius. Bet kaip tai padaryti? Jau seniai nepasišnekėjome vienu du. Visada pramogaujame su draugais...”
 
„...nesijaučiu savo gyvenimo vadove. Regis, jausmai traukia į vieną pusę, protas – į kitą... Galų gale mane ima graužti sąžinė. Kartais nebežinau, kas yra gerai... viskas taip reliatyvu...“
„ Manau, kad padedu jai, kiek galiu. ... bet, atrodo, ji vis tiek amžinai nepatenkinta. Netgi jau baigiu išmokti puikiai paruošti greitą vakarienę, nes diena po dienos matau ją pavargusią nuo darbo, vaikų, namų ir jos tėvų, kurie  nuolat ko nors prašo. Tačiau mano pastangos jos niekada nepatenkina. “