Apie mus Apie mus
Pradžia > Apie mus > Mus rekomenduoja

Mus rekomenduoja

AČIŪ UŽ PARAMĄ VISAI NEUFELD ŠEIMAI IR JŲ DRAUGAMS!
Ilgamečiai Šeimų universiteto moderatoriai-savanoriai Julija ir Julius Neufeld, švęsdami savo vestuvių metines, paprašė draugų vietoj dovanų paaukoti Šeimų universitetui.  Surinkta 300 eurų parama Šeimų universitetui! 0 Julija su Julijumi, dėkodami visiems prisidėjusiems, dalijasi mintimis, ką jiems reiškia šeima.
....
Tik dabar, po 12 metų, supratau tikrąjį Šeimų universiteto kursų tikslą.  Moterį ir vyrą, dalyvaujančius Šeimų universitete, praturtina  laikas ir jėgos, investuojamos į šeimą. Neįsivaizduoju sunkesnio darbo, kaip sutuoktinių tarpusavio santykiai.  Juk jie nėra besąlygiški. Nors... Gal ir būna išimčių, kai du angelai žemėje susitinka...
Neįsivaizduoju prasmingesnės sąjungos, kaip vyro ir moters sukurta šeima – tik iš jos atsiranda tikri meilės vaisiai – vaikai. Tik vyras ir moteris gali būti tokie skirtingi bei taip reikalingi vienas kitam.
Šeimų universiteto mokymai yra skirti poroms, kurios nori išmokti pažinti save ir nebijo keistis. Nebijoti, bandyti, norėti dėl kito (nesvarbu - mylimojo ar vaiko) keistis - sunkus, bet pagarbos vertas darbas.
Ir, žinoma, dalintis su kitais!
Mes su vyru Julijum šiemet šventėme 15 metų santuokos sukaktį (kartu esame jau 18 metų). Santuokoje panašiai kaip sporte - svarbu siekti ir fiksuoti savo pasiekimus, o ne nusprendus, kad „tai ne man“, karštligiškai viską mesti.  Reikia bandyti siekti mažų pergalių: iš pradžių užtenka išmokti pagarbiai išklausyti, diskutuoti, analizuoti savo veiksmus, išmokti planuoti kartu ateitį, sutarti dėl bendro tikslo ir t.t.
Mes šių dalykų su sutuoktiniu išmokome Šeimų universitete.  Ir ne tik. Supratome, koks svarbus yra tėvų pavyzdys šeimoje, nes vaikai visada mokosi TIK iš pavyzdžio ir niekada – iš mūsų žodžių. Supratome, kokia galinga sąjunga yra šeima. Kiek džiaugsmo teikia laikas, praleistas kartu. O vaikai  gali būti patys lojaliausi draugai, apie kokius net nedrįsome svajoti.
ŠU organizacijos ir mokymų principas paremtas savanoriška veikla. Į kursus ateinama savo noru, ir tai labai svarbu, nes tik norėdami galime kurti pokytį.  Savanorystė yra bene didžiausią dvasinę grąžą duodanti veikla. Tad įgalinkime save NORĖTI. Norėti dalintis, būti geresniais, doresniais, darbštesniais, labiau atsidavusiais šeimos ir visuomenės nariais.